“Kë e ka marrë malli për mua?”, Enca zbulon pak nga netët e saj në karantinë

Enca Haxhia është njëra ndër këngëtaret e cila rreth vetes ka një numër të madh fansash, shkruan lajmi.net.

Ani pse me muzikë tani për tani nuk mund të jetë aktive, me publikimin e fotove nuk po mungon.

Dje gjatë ditës ka ndarë një imazh nga ballkoni, foto nga arkiva, ku ka treguar format trupore në bikini.

Ndërsa në mbrëmje ka zbuluar pak nga netët e saj në karantinë.

Për dallim prej shumicës që rrinë natën zgjuar, Enca bie në krevat për të fjetur në orën 11.

Derisa po tregonte këtë, me një Instastory ajo i ka pyetur fansat nëse i ka marrë malli./Lajmi.net/

loading...

Të ngjajshme

E akuzuan për fotoshop, Arbenita ua mbyll gojën të gjithëve me këtë video 

shprehja

Mësohet gjinia e foshnjës së Arbanës dhe Eduartit

shprehja

Genta vështirë të njihet në fotosesionin e ri

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë