January 16, 2021
Portali Shprehja

Kejvina e kopjon moderatoren e njohur

Ka vetëm pak ditë që kemi lënë pas verën, por kjo nuk do të thotë se lam pas dhe fotot e nxehta me bikini në Instagram.

Është Alesia Bami e cila ka pozuar vetëm pak më parë me bikini në Instagram, ku përveçse mjaft tërheqëse bie në sy një tjetër detaj.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Rrobat e plazhit të bukuroshes i kemi parë dhe më parë te veshura nga Alesia e më pas edhe nga Kejvina.

Gjithashtu edhe modelja nuk ka të sharë në badin e Guess, por pasi të shihni fotogalerinë e mësipërme vendoseni ju se kujt nga vajzat i rri më bukur.


Të Ngjajshme

Graniti dhe Leonita festojnë përvjetorin e gjashtë të lidhjes

admin

Familja Muqiqi shkrepin imazhin më të bukur familjar

admin

Egzona godet me këto komplete

admin

Leave a Comment