January 28, 2021
Portali Shprehja

Kejvina ekspozon trupin në fustan të shkurtër

Kejvina shfaq këmbët seksi në fotografinë e fundit.

Kejvina Kthella vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat merr vëmendje me paraqitjen.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Modelja, së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër rozë, në të cilin dukej shumë atraktive.

Në plan të parë, ajo kishte vënë gjoksin dhe këmbët seksi, ndërsa nuk ishin të pakta komentet që mori nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë se Kejvina Kthella së fundi ka pozuar për markën “Guess”, ndërsa shumë shpesh realizon sete edhe me të tjera marka.


Të Ngjajshme

Gresa ka një urim special për burrin e saj

admin

Elitën veç po e zbukuron shtatzënia

admin

Robert Berisha sot feston ditëlindjen

admin

Leave a Comment