September 27, 2020
Portali Shprehja

Kejvina ekspozon trupin në fustan të shkurtër

Kejvina shfaq këmbët seksi në fotografinë e fundit.

Kejvina Kthella vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat merr vëmendje me paraqitjen.

Modelja, së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër rozë, në të cilin dukej shumë atraktive.

Në plan të parë, ajo kishte vënë gjoksin dhe këmbët seksi, ndërsa nuk ishin të pakta komentet që mori nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë se Kejvina Kthella së fundi ka pozuar për markën “Guess”, ndërsa shumë shpesh realizon sete edhe me të tjera marka.


Të Ngjajshme

Pas disa vitesh Mihrija tregon fytyrën e vërtetë

admin

Tayna në veshje engjulli tregon shumë nga trupi saj

admin

Këngëtarja e njohur tregon se si i humbi 20 kilogramë

admin

Leave a Comment