December 4, 2021
Portali Shprehja

Kejvina Kthella josh ndjekësit përmes videos së publikuar

Modelja Kejvina Kthella ka sjellë video në llogarinë e Instagramit.

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella njihet për paraqitjen e saj provokuese, ndërsa përmes rrjeteve sociale ndan foto nga përditshmëria dhe jeta profesionale e saj

Tact Watches
View this post on Instagram

 

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)

Kejvina kësaj radhe përmes disa video ka shfaqur pasuritë trupore në rroba mjaft me stil.

Fotografitë dhe videot morën pëlqime dhe komente menjëherë pas publikimit, duke e komplimentuar modelen për linjat trupore të cilat nuk ngurron t`i ekspozojë thuajse asnjëherë.

View this post on Instagram

 

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)


Të Ngjajshme

Iliri e kalon provën, mes lotësh flet me vajzën e tij pas mbi 52 ditësh izolim

Xhensila bëhet një kaçurrele tërheqëse

Bëhen ‘zyrtarisht’ tre çifte në shtëpinë e famshme BB VIP

Leave a Comment