5.1 C
Skopje
December 11, 2019
BLUE

Kejvina Kthella joshëse në fotografitë e reja

Kejvina Kthella ka bërë një nga paraqitjet më atraktive, ku erdhi më një stil më ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Ajo publikoi disa fotografi, të cilat i ka shkëputur gjatë paraqitjes në “Dance with me Albania”, ku edhe është duke garuar.

E veshur si ‘cowgirl’, Kejvina dukej provokuese teksa u fotografua me armë zjarri në duar.

 

 

Artikuj të ngajshëm

Festë në familjen e Ramiz Lladrovcit

shprehja

Një nuse si e Emal Fejzullahut, këto veshje të saj kanê vleren e mijëra eurove!

shprehja

Befason këngëtari shqiptar: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë

shprehja