September 30, 2020
Portali Shprehja

Kënga e re e Gentës, e para në këtë shtet


Genta po e shijon suksesin e këngës së re.

Genta Ismajli ka pak ditë që është rikthyer me një projekt të ri muzikor, titulli i të cilit është “Ça me bo”, shkruan lajmi.net.

Për këtë këngë, këngëtarja ka bashkëpunuar me Marselin, ndërsa e shoqëruan edhe me videoklip, ku ajo erdhi tejet joshëse.

“Ça me bo” nga Genta dhe Marseli po pritet……

Të Ngjajshme

Ronela duket mahnitëse me flokët kaçurrela

admin

Ermira e Goldit merr një dhuratë të veçantë

admin

I dashuri i bën surprizë romantike Morenës

admin

Leave a Comment