January 21, 2021
Portali Shprehja

Kënga e re e Gentës, e para në këtë shtet


Genta po e shijon suksesin e këngës së re.

Genta Ismajli ka pak ditë që është rikthyer me një projekt të ri muzikor, titulli i të cilit është “Ça me bo”, shkruan lajmi.net.

Për këtë këngë, këngëtarja ka bashkëpunuar me Marselin, ndërsa e shoqëruan edhe me videoklip, ku ajo erdhi tejet joshëse.

“Ça me bo” nga Genta dhe Marseli po pritet……

Të Ngjajshme

Aktorja tregon hapur: Gjatë karantinës burri më ka rrahur

admin

Kejvina shfaqet e zjarrtë nga ashensori

admin

Kjo modele do i’u lë pa gjumë me pozën e zjarrtë në mes të borës

admin

Leave a Comment