May 16, 2021
Portali Shprehja

Këngëtarja e njohur vdes në moshën 61-vjeçare

Kantautorja dhe bashkëpunëtorja e vjetër e Nick Cave, Anita Lane ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 61-vjeçare. Ndërkohë shkaku i vdekjes së saj nuk është bërë akoma i ditur për publikun. Ajo ishte një bashkëpunëtore e hershme e Caves, pasi kishte punuar me të dhe Mick Harvey gjatë kohës në fillim të viteve […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment