September 27, 2020
Portali Shprehja

Këngëtarja Genta Ismajli e ha lezetshem

 

Genta Ismajli është rikthyer në tregun e muzikës dhe kënga në bashkëpunim me Marselin po pëlqehet mjaft, shkruan “Kosovarja”.

Genta, po jeton sa në një vend sa në një tjetër. I dashuri i saj turk jeton mes Turqisë dhe Zvicres.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Genta këto ditë ndodhet në Zvicër, ku shihet se po ia kalon bukur e po shëtitet për qejfi bashkë me shoqërinë dhe të dashurin.

Genta, po e shijon edhe qokolladen, madje me shumë pasion.

I bëftë mirë!


Të Ngjajshme

Me këtë veprim, Nora tregon se është drejt ribashkimit me Robertin?

admin

Leonita i bën dedikimin më të ëmbël Granitit

admin

Melinda e shfaq gjuhën para fansave

admin

Leave a Comment