August 5, 2021
Portali Shprehja

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

Një nga këngëtaret më të pëlqyera të muzikës live për momentin pa dyshim se është Albina Kelmendi. Albina vlerësohet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm që ka, por edhe stilin e vecantë dhe serioz, shkruan “Kosovarja”. Por fansat e ndjekësit e saj nuk është se s’kanë qenë kuriozë ta shohin këngëtaren si shumica e kolegev […]

.

Të Ngjajshme

Këngëtarin kosovar e mbulojnë me para gjatë një dasme

admin

Fatjoni në lidhje dashurie?! Ish-konkurrenti si rrallë herë flet për jetën e tij private

admin

Polonia dhe Ukraina ia ndaluan koncertet Bregoviqit

admin

Leave a Comment