December 3, 2021
Portali Shprehja

Kërkohen masa nga NATO për krizën me emigrantë në kufirin Bjellorusi-Poloni

Kryeministri i Polonisë, Mateusz Morawiecki i ka bërë thirrje NATO-s që të marrë “hapa konkretë” për të zgjidhur krizën me emigrantë në kufirin me Bjellorusinë.

Të Ngjajshme

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Presioni për asociacionin/Dy arsyet pse nuk formohet – vjen thirrja ndaj institucioneve të Kosovës

admin

Leave a Comment