13.9 C
Skopje
November 18, 2019
BLUE

Kështu do të dukeshin të famshmit shqiptarë pa dhëmbë

Ata janë fytyra të njohura dhe mjaft të dashura nga publiku.

Me paraqitjet dhe humorin e tyre të veçantë, ata kanë arritur të fitojnë zemrat e shqiptarëve anë e mbanë trojeve shqiptare.

Fjala është për këngëtaret e njohura, Aurela Gaçe-n, Enca Haxhia-n dhe Bes Kallakun, si dhe moderatorin dhe aktorin, Ermal Mamaqin, të cilët janë të dashur nga publiku.

Për dallim nga paraqitjet e tyre, në të cilat ata shfaqen përherë të rregulluar dhe veshur bukur, në disa imazhe të publikuara në instagram ata duken qesharakë pa dhëmbë, shkruan rtv21.tv

Për dallim nga paraqitjet e tyre, në të cilat ata shfaqen përherë të rregulluar dhe veshur bukur, në disa imazhe të publikuara në instagram ata duken qesharakë pa dhëmbë, shkruan rtv21.tv

“Ja se si duken këta Vip-a pa dhëmbë.”, shkroi ai krahas imazheve. Ndryshe, Ermal Mamaqi njihet si një ndër aktorët dhe moderatorët më të dashur për publikun shqiptar.

Artikuj të ngajshëm

Tuna e tperon, shfaqet komplet e zhveshur në Instagram

shprehja

Provokon Gjyste Vulaj: Kërcim sensual me fustanin transparent, këtu e ka vendosur shqiponjën

shprehja

Edhe një ndarje tjetër! Çifti kosovar i japin fund lidhjes 3 vjeçare!

shprehja