June 21, 2021
Portali Shprehja

Kështu dukej Dua Lipa kur ishte fëmijë

Dua është kthyer prapa në kohë. Këngëtarja Dua Lipa kohë pas kohe kujton momentet më të bukura që i kaloi gjatë fëmijërisë. Së fundi, artistja ka shkëputur disa fotografi të realizuara shumë vite më parë, bashkë me shoqet e saj e motrën Rinën. Dua kishte veshur një bluzë të kuqe dhe të verdhë, teksa pozoi […]

.

Të Ngjajshme

Albani e Miriami kalojnë momente romantike nën dritën e hënës

admin

Kur Safete Mustafa merr poza si modele

admin

Adelina Thaçi emocionin me urimin për Ditën e Baballarëve

admin

Leave a Comment