March 1, 2021
Portali Shprehja

Kështu dukej Era para se të bëhej e famshme

Era Istrefi është një këngëtare tejet e njohur, duke korrur suksese të njëpasnjëshme.

Me përkushtimin në karrierë, ajo gjithmonë qëndron aktive në lajmet rozë, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që njihet për stilin e saj, ajo shihet që ka qenë krejt ndryshe kur ishte më e re.

Në imazhin e fundit shihet Era Istrefi vite më parë dhe si duket sot, sipas fotos përveç ndërhyrjeve të saj në fytyrë ajo ka të bërë edhe gjoksin.


Të Ngjajshme

Antonela heqë dorë nga Mevlani- ia lë Ledjanës

admin

‘Ana e dytë’ dorëzohet, largohet vetëm dhe në lot nga Përputhen

admin

Safete Mustafa sot ia mori rrezet edhe diellit

admin

Leave a Comment