January 25, 2021
Portali Shprehja

Kështu dukej kur ishte i ri “Xhek Setra”

Është prej aktorëve më të dashur për publikun fal roleve në seriale të ndryshme televizive.

Aktori i mirënjohur, Naser Rafuna kujdeset që të jetë pranë adhuruesve edhe përmes rrjeteve sociale.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Ndërsa, si rrallë herë, aktori ka sjellur një imazh të para shumë vitesh ku ishte vetëm 21 vjeçar.

“21 vjeq. SHAKESPEARE IN LOVE”, ka shkruar aktori në mbishkrim ndërsa që mosha e ka bërë të veten dhe dukej pak më ndryshe në pamje.

Ndryshe, aktorin së fundi e kemi parë në rolin e “Xhekut” në serilain “Çka ka shpija”.


Të Ngjajshme

Leonita ndan imazh me barkun e fryrë

admin

Kika: “E urrej Albin Kurtin” , sen nuk më ka bo, sen si kom bo por s’mund e shoh

admin

Bluza e hollë ia shfaq komplet gjoksin Rinës

admin

Leave a Comment