March 3, 2021
Portali Shprehja

Kështu dukej reja e Remzies në ditën e martesës

Edhe pse kanë kaluar dy vite që nga ai moment, Gëzimja dhe Hami kujtojnë momentet e bukura shpesh herë me ndjekësit e tyre.

(function () { if (!document.getElementById('ap-js')) { var ver = new Date().toISOString().split(':')[0].replace(/D/g,''); var apjs = document.createElement("script"); apjs.type = "text/javascript"; apjs.async = true; apjs.setAttribute('id', 'ap-js'); apjs.src = "https://central.gjirafa.com/js/ap-gjanout.js?v=" + ver; document.head.append(apjs); } })();

Së fundmi ishte Gëzimja ajo e cila përmes një imazhi tejet të veçantë, tregojë bukurinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Me një kurorë në kokë teksa e ka kombinuar me një grim të rëndë, ajo po duket taman si princeshë e përrallave.

“Kthimi në kohë” ishte mbishkrimi I imazhit në të cilin mori pëlqime e komente të shumta./Kosovarja/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gëzime Hamzaj (@gezime__)


Të Ngjajshme

Korab shijon kohën e mirë me bashkëshorten në pushime

admin

Kim Kardashian ‘kotet pak’ te parukieri

admin

Tuna shfaqë foton kur ishte ‘ zogu ma i mirë prej krejtve’

admin

Leave a Comment