April 17, 2021
Portali Shprehja

Kështu duket me flokë të mbjellura burri i Adelinës

Përveç vetës Adelina ka filluar t’i bëj ndrydhime edhe burrit. Ajo duke qenë aktive me postime të shumta, gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet që burri i saj ka mbjellur flokët dhe duket krejt ndryshe. Gjithashtu, me përkujdesjen në fizikun çifti duken të mrekullueshëm. Për më shumë, shikojeni.

.

Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment