July 28, 2021
Portali Shprehja

Kështu duket Melinda kur don me u bo sexy qikë

Melinda Ademi është njëra ndër reperet më të spikatura dhe më të komentuara në vend, kjo për shkak stilit të saj të veçantë që ka sjellur në tregun muzikor shqiptar. Ndërkaq Melinda nuk ka jetuar në Kosovë, ajo tash e disa vite ka ardhur në Kosovë për të sjellur një frymë të re në muzikë, […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment