June 20, 2021
Portali Shprehja

Kështu duket trupi i Libertës në bikini

Moderatorja Liberta Spahiu ndodhet në pushime bashkë me shoqërinë e saj. Nga atje nuk kanë munguar sot gjatë tërë ditës imazhet dhe videot e ndryshme që ka ndarë me ndjekësit e saj, shkruan “Kosovarja”. Liberta nuk ka hezituar të sjellë video edhe në bikini duke treguar trupin e saj të perfeksionuar. Ndryshe, moderatorja e Prives […]

.

Të Ngjajshme

Albani e Miriami kalojnë momente romantike nën dritën e hënës

admin

Kur Safete Mustafa merr poza si modele

admin

Adelina Thaçi emocionin me urimin për Ditën e Baballarëve

admin

Leave a Comment