December 1, 2020
Portali Shprehja

Kështu duket Xhensila Myrtezaj me flokët bjonde

Xhensila Myrtezaj eshte nje emer mjaft i njohur ne ekranin shqipar.

Kengetarja e njohur eshte shume e pelqyer dhe e suksesshme ne karrieren e saj. Ajo ka terhequr vemendjen e mediave dhe te publikut qe ne daljen e saj te pare ne skene. Nder vite kengetarja ka sjellje nje sere kengesh te cilat jane kthyer ne hite.

Xhensila eshte shume aktive dhe e ndjekur ne rrjetet sociale permes te cilave ndan here pas here me fansat fotografi apo video te ndryshme nga jeta e perditshme.

Para disa kohesh ajo i ka habitur te gjithe fansat teksa postoi ne ‘Instagram’ nje foto me floket bionde. Xhensila me kete stil ngjan vertete shume bukur.

Kengetarja ben shpesh ndryshime ne look pasi e kemi pare me floke bionde, te shkurtra apo te gjata.
Pavaresisht veshjes apo ngjyres se flokeve, Xhensila mbetet nje yll i vertete.

Kengetarja e njohur eshte konsideruar gjithmone si nje nder femrat me te bukura shqiptare.


Të Ngjajshme

Mirsa ndan imazhin më të mirë me familjen

admin

Genta dhe turku e dekorojnë shtëpinë në mënyrën më të mirë

admin

Arbenita tregon të vërtetën rreth shtatzënisë

admin

Leave a Comment