January 21, 2021
Portali Shprehja

Kështu e befason Fjolla Albanin për ditëlindje

Alban Mehmeti është këngëtari i mirënjohur i muzikës i cili për vite me radhë ka arritur të pasuroj skenën muzikore me hite të mëdha.

Ai me këngë solo e me bashkëpunime, arrin të godas gjithmonë në shenjë me zërin e tij artistik, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Përveç jetës profesionale e cila po i ecën mjaftë mirë, Albani është I martuar dhe ka dy fëmijë, më të cilët ndan imazhe të shumta në rrjete sociale.

Duke qenë një familje shembullore, në data të veçanta ata dinë se sit a befasojnë njëri tjetrin, duke i bërë surpriza të shumta.

E sot me rastin e ditëlindjes së Albanit ishte Fjolla ajo e cila duke dekoruar vendin bukur ndau foto nga moment o bukur familjar.

Të buzëqeshur e të lumtur të katërtit, duke zbukuruar çdo festë që kalojnë së bashku./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Këtë stil të Remzies as vajzat e reja nuk e praktikojnë

admin

Loredana pozon e shtrirë me këmbët lartë

admin

Gold Ag ndan imazhin më të mirë me nënën dhe djalin

admin

Leave a Comment