December 3, 2020
Portali Shprehja

Kështu e josh burrin Adelina Tahiri

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj shumë vite më i vjetër në moshë, ama milioner, kanë kaluar bukur në një festë gjatë natës së mbrëmshme, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja që u bë nënë e një djali, ka rikthyer me të shpejtë linjat perfekte fizike.

Ndonëse në top formë, Adelina nuk po i kthehet më skenës së muzikës dhe për këtë nuk ka thënë asnjë fjalë.

Këngëtarja nuk po i ndahet të shoqit, madje ka nxjerrë asetet në shesh dhe po e josh.


Të Ngjajshme

‘Mbulohet’ modelja e njohur

admin

Mimozës ky fustan ia qet trupin si peshk

admin

Donaldi i bën dhuratën më të veçantë dhe Bora nuk i mban dot emocionet

admin

Leave a Comment