June 20, 2021
Portali Shprehja

Kështu e ka formësuar trupin Dua Lipa

Këngëtarja me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, së fundmi është duke e shijuar suksesin e këngën “Prisoner” me Miley Cyrus.

Ani pse pandemia coronavirus ka kufizuar mundësitë për koncerte, Dua duket se nuk e ka ndërmend të ndalet, shkruan Daily Mail.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka zgjedhur që të vë në pah linjat e formësuara trupore.

Bukuroshja brune është parë në dhomën e veshjes, teksa shihej me pantallona dhe një bluzë të thjeshtë.

Pozat provokuese artistja i ka marrë para pasqyrës, ndërsa flokët kishte zgjedhur t’i bëjë gërsheta.

Përndryshe, Lipa gjatë këtij viti ka qenë mjaft aktive në prurjet muzikore, që u pëlqyen në masë të madhe nga adhuruesit e muzikës së saj.


Të Ngjajshme

Kur Safete Mustafa merr poza si modele

admin

Adelina Thaçi emocionin me urimin për Ditën e Baballarëve

admin

Deputetja e VV-së ka urimin e veçantë për babain në Ditën e Baballarëve

admin

Leave a Comment