November 29, 2021
Portali Shprehja

Kështu e kalon kohën e lirë Ariana

Ariana qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale, duke sjellë imazhe të ndryshme për adhuruesit e saj.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një fotografi nga një lokal, ku shihet se po kalonë shumë mirë , shkuan”Kosovarja”

Tact Watches

E veshur shumë bukur dhe flokët e lëshuara Ariana duket për bukuri.
Ndër të tjera, ajo gjithmonë është e buzëqeshur dhe shpërndanë shumë pozitivitet./Kosovarja/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ARIANA (@arianafejzullahu)


Të Ngjajshme

Safetja vishet si zonjë kur del për kafe

“Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke”, Luana Vjollca uron 28 nëntorin në kostum tradicional shqiptarë

Biseda +18: “Çfarë lloji të pëlqen”, Antonela Berisha fillon të ngacmojë Valonin pas deklaratës së fortë

Leave a Comment