January 22, 2021
Portali Shprehja

Kështu e mbron Kida veten nga mësyshi

Edhe pse është e re në moshë, ajo u inkuadrua në muzikë vite me parë, duke lenë nam të madh në secilën paraqitje.

Me kalimin e viteve vërehen ndryshimet që i ka pësuar në pamje, duke u shndërruar në femër tejet e bukur dhe mjaftë sensuale,shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Nga bukuria që posedon, ndoshta ajo i frikësohet edhe syrit të keq, ku duket se ka gjet metodën e duhur për tu mbrojtur.

Me publikimin e një imazhi në Instagram ajo vendosi emojin e mësyshit, me anë të të cilit tregojë se kjo është një mënyrë që e bën për tu mbrojtur nga syri i keq./Kosovarja/

View this post on Instagram

🤍🧿

A post shared by KIDA (@kida) on


Të Ngjajshme

Tayna kështu po i shijon pushimet në Turqi

admin

Angela Martini publikon videon provokative

admin

Shqiptarët krijojnë këngë për Erdoganin: Shqipërisë iu gjend pranë, porsi nëna për evlanë …sa malet të rrojë!

admin

Leave a Comment