June 18, 2021
Portali Shprehja

Kështu e shtërngon Naimi gruan e tij për Bajram

Naimi dhe Mihrija janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë. Dyshja me postime të ndryshme në lajmet rozë, gjithmonë kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”. Sot, në këtë ditë të rëndësishme ata shihen të lumtur pranë njëri tjetrit. Për më shumë, shikojeni se si kanë pozuar duke u përqafuar.

.

Të Ngjajshme

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

admin

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

admin

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Leave a Comment