March 1, 2021
Portali Shprehja

Kështu e thërret ‘Sasën’ i dashuri i saj

Adriana Matoshi është një ndër emrat që po luan rol të rëndësishëm kohëve të fundit.

Ajo me postimet e shumta në rrjete sociale, shumë herë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Sidomos, që nga dita kur ka bërë publike dashurinë e saj të re aktorja merr vëmendje të madhe.

Përmes imazhit të postuar, i dashuri i saj tregon se i thërret nga dashuria.


Të Ngjajshme

Antonela heqë dorë nga Mevlani- ia lë Ledjanës

admin

‘Ana e dytë’ dorëzohet, largohet vetëm dhe në lot nga Përputhen

admin

Safete Mustafa sot ia mori rrezet edhe diellit

admin

Leave a Comment