June 23, 2021
Portali Shprehja

Kështu e uron Dua Lipa festën e Fitër Bajramit

Artistja e famshme botërore me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka bërë një urim të përzemërt sot (e enjte) për myslimanët në mbarë botën. Ajo u ka uruar të gjithëve Festën e Fitër Bajramit, përmes një fotografie të publikuar në INstaStory. Në një imazh ku shfaq deti, qiellin dhe perëndimin, Dua ka shkruar: “Urime festën e […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment