September 18, 2020
Portali Shprehja

Kështu e uron Gëzimja kunatën për ditëlindje

Gëzime Hamzaj është një emër tejet i lakuar në mediat rozë.

Reja e Remzie Osmanit u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares.

Së fundi çifti janë bërë prindër për herë të parë.

Gëzimen e gjejmë shuë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka uruar kunatën e saj për ditëlindje.


Të Ngjajshme

Vesa Luma befason me fytyrën pa grim

admin

Blero dhe Afrona nisin pushimet në këtë vend

admin

Kështu kujdeset Learta për Matinin e vogël

admin

Leave a Comment