October 28, 2020
Portali Shprehja

Kështu kujdeset Learta për Matinin e vogël

Learta Jakupi veçohet si një femër e kompletuar.

Si nga ana profesionale dhe ajo private, merr vëmendje me të gjitha paraqitjet në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Ditë më parë ajo tregoj se është sërish në pritje të ëmbël, duke u bërë nënë për herë të dytë.

Ani pse shtatzënë, ajo po kujdeset mjaftë për djalin e vogël.

Duke ndarë një imazh duke e ushqyer atë, të dy po shfaqen të lumtur së bashku./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Tayna publikon imazhe nga bibloteka e saj

admin

Loredana Zefi do të donte që kjo foto e saj të zhdukej menjëherë

admin

A po e rrezikon shtatzëninë Sara me këtë veprim?

admin

Leave a Comment