November 28, 2020
Portali Shprehja

Kështu mbrohet Genta nga virusi

Nuk ka ditë që nuk sjellë diçka interesante, e të mos vëmendjen e medieve rozë.

Këngëtarja nga Gjilani ka arritur fuqishëm të jetë ndër emrat më të komentuar e më e dashur për audiencën shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Lidhja e saj me biznesmenin turk ishte lajmi i cili përflitej çdo ditë, por që më kohë arritën të dëshmojnë se dashuria është e pakusht dhe nuk njeh as moshë e as kombësi.

Situata e pandemisë që është krijuar në krejt botën duke u marrë masa kundër përhapjes së virusit duket se po i respektojnë edhe çifti në fjalë.

Duke publikuar një imazh me maskë në fytyrë, Genta tregoj se po kujdeset për vete dhe për shëndetin e të tjerëve.

E veshur në veshje sportive e më flokët e kapura, ajo po duket bukur si gjithmonë./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Fifi ka një kërkesë të veçantë për qytetarët

admin

Heidi Klum ndan një video intime me burrin në shtrat

admin

Ganimete Musliu tregon nëse është në lidhje dashurie

admin

Leave a Comment