December 1, 2020
Portali Shprehja

Kështu mbrohet nga njerëzit e ligë Lotina e Lutfi Hazirit

Lotina Haziri është e bija e çiftit Lutfi Haziri e Myrvete Bajrami, njëri politikan e tjetra këngëtare e njohur ndër vite, shkruan “Kosovarja”.

Lutfi Haziri e Myrvete Bajrami kanë tre fëmijë, dy vajza e një djalë.

Të bijat e çiftit, Lotina e Kanga, janë bërë mjaftë të popullarizuara dhe përfliten shpesh në medien rozë, kryesisht për pozat e tyre provokuese në rrjete sociale.

Lotina bukuroshe, ka vendosur që ta mbrojë vetën nga syri i ligë me këtë sy të kaltër që e ka vënë në qafë, e që së fundi është bërë një nga aksesorët më IN.


Të Ngjajshme

Arbenita tregon të vërtetën rreth shtatzënisë

admin

Learta përgatit gjëra interesante bashkë me Matinin e kunatën

admin

Jonida Maliqi flet për divorcin

admin

Leave a Comment