July 28, 2021
Portali Shprehja

Kështu po duket sot këngëtarja Valentina Rama

A e ju kujtohet Valentina Rama? Ajo ishte këngëtare e pëlqyer për disa vite me rradhë. Valentina, pati disa hite, por e la shpejtë muzikën, për të mos u rikthyer më asnjëherë në skenë, shkruan “Kosovarja”. Këngëtarja nga Drenica nuk jeton më në Kosovë, pasi prej vitesh është zhvendosur në Suedi, ku edhe punon. Ajo […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment