January 23, 2022
Portali Shprehja

Kështu po i kalojnë sportistët festat e Krishtlindjeve (fotot)

Pas pushimit për festat e Krishtlindjeve, para se të rifillojnë sërish stërvitjet dhe ndeshjet, sportistët po shijojnë ditët e pushimeve dimërore. Disa kanë shfrytëzuar rastin për “t’u arratisur”, të tjerë për t’u rikuperuar nga dëmtimet dhe madje edhe për t’u martuar.

Tact Watches

Sergi Roberto së bashku me partneren e tij janë bërë prindër të një djali.

Alberto Ginés shfrytëzon rastin të jetë kopertina e MARCA

Contador, “arratisje” me biçikletë.

Fotot e Dembélé qarkullojnë dhe dëshmojnë… dasmën e tij

Lojtari i Real Madridit, Vinicius Jr, në një ndeshje të Miami Heat

Morata me gruan Alice dhe fëmijët e tyre, pushime në Dubai

Fernando Alonso viziton cirkuitin e tij

Patris Evra, ju uron pushime të mbara, besnik ndaj stilit të tij unik

Karim Benzema “arratiset” me avion privat

Ciro Immobile, Krishtlindje familjare dhe e kufizuar nga koronavirusi

Urimi i familjes së Luis Suarez dhe përgjigja e gruas së Messit: Ju dua shumë!

Cristiano Ronaldo me pjesën tjetër të familjes së tij.

Kevin de Bruyne ju uron si familje

Bruno Fernandez me gruan dhe fëmijët e tij.

Haaland pozon me pemën e Krishtlindjes

Messi dhe Antonella urojnë “Gëzuar Krishtlindjet”

Neymar, edhe i lënduar i uron Krishtlindjet.

.

Të Ngjajshme

Chelsea ia mer dorën Tottenhamit, Conte provon humbjen në Premier

admin

PREMIER | Liverpool tenton të rihapë garën, Arsenali apatik

admin

Abramovich jep miratimin, Chelsea bën gati ofertën për 100 milionëshin e Serisë A

admin

Leave a Comment