March 1, 2021
Portali Shprehja

Kështu reagon Mozzik kur Loredana i vesh rrobat e tij

Mozzik dhe Loredana janë duke kaluar disa ditë së bashku.

Mozzik dhe Loredana duket se po e shijojnë në maksimum kohën që kalojnë me njëri-tjetrin së fundmi.

Së bashku apo jo, dyshja po i gëzojnë pa masë fansat e tyre pasi po paraqiten në vendet e njejta me fëmijën e tyre, Hanën.

Së fundmi Loredana ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto, në të cilat shihet e veshur me një palë pantallona dhe një bluzë të meshkujve.

Kjo bluzë duket se i takon Mozzik, sepse atë e ka pasur reperi në videoklipin e këngës Madonna.

Dhe kështu reperi ishte pari që nxitoi t’i linte një koment Loredanës duke i shkruar: “Bluzë e bukur”.

Ndërsa Loredana i ka kthyer përgjigjen pa humbur kohë, “A mund të njihemi?”.


Të Ngjajshme

Capital T feston ditëlindjen, ja sa vite i mbushi

admin

Bearti i ‘turpshëm’, e zuri Tea

admin

S’kishte ndodhur kurrë në Përputhen, Eri dhe Dori përplasen fizikisht: Çfarë ke ti me punën e leshit

admin

Leave a Comment