February 25, 2021
Portali Shprehja

Kështu tenton Besi ta frikësojë Xhensilën

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një ndër çiftet më të famshme shqiptare, por edhe shumë të dashur nga publiku.

Të dy janë figura publike dhe sigurisht që vëmendjen e kanë të dy nga madiat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Para pak ditësh ata kanë bërë të dtur përmes fotografive që kanë postuar në rrjete sociale, se po kalojnë disa ditë pushimi në Turqi.

Besi është ai që shumë shpesh publikon imazhe familjare, por edhe qesharake të familjes së tij.

Së fundi aktori dhe këngëtari nga Shqipëria, ka postuar në Instastory një video ku shihet se provon ta frikësojë Xhensilën. /Kosovarja/


Të Ngjajshme

Djali i ri në Për’puthen mban emrin e veçantë dhe “vë në lëvizje” vajzat

admin

Linda Halimi i fokuson të pasmet e mëdha në imazhet e fundit

admin

Fationi për Melisën: Do ta pështyja në fytyrë

admin

Leave a Comment