May 23, 2022
Portali Shprehja

Kështu thur lëvdata për veten Arjola Demiri

Arjola Demir është aktorja e cila shpeshherë bënë bujë të madhe mediatike për ato çka thotë, dhe çfarë mendon.

Shpeshherë edhe kritikohet, por kjo gjë nuk i bënë fare përshtypje asaj, shkruan”Kosovarja”.

Tact Watches

Duke qenë shumë pozitive dhe e sinqertë, ajo ka fituar zemrat e shumë njerëzve.

Në Instagram, ajo ka ndarë disa imazhe në të cilat kishte bërë edhe një mbishkrim dedikuar vetës së saj.

“Shif çfarë femre ka bo nana”- ka shkruar Artla në mbishkrimin e fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)


Të Ngjajshme

Blero përballet me këtë gjë pas ndarjes nga Afrona

Sara shfaqet komplet pa sytjena

A e njihni djalin në foto?

Leave a Comment