March 8, 2021
Portali Shprehja

Këtë këngëtare po e ngatërrojnë me Vjosa Osmanin

Këngëtarja Vjosa Emini ka qenë e ftuar në emisionin SHOW TIME.

Duke qenë se quhet Vjosa, ajo ka treguar se nuk i kanë munguar as ngatërresat me me u.d e Presidentes, Vjosa Osmanin. Dëgjojeni se si u përgjigjet ajo atyre që e ngatërrojnë:

Po ashtu, në intervistë këngëtarja foli edhe për karrierën e anën e saj private.


Të Ngjajshme

Nuk ka munguar edhe urimi i Rita Orës për Ditën Ndërkombëtare të Gruas

admin

Gëzimja sot uron nënën dhe vjehrrën

admin

Dukesha Megan akuzon familjen mbretërore për racizëm

admin

Leave a Comment