September 18, 2020
Portali Shprehja

Këto foto dëshmojnë të vërtetën rreth lidhjes së Erës me këngëtarin e njohur

Fotografitë e Julian Perrettas i japin fund gjitha thashethemeve.

Era Istrefi është artistja shqiptare që ka arritur të bëjë famë edhe jashtë trojeve shqiptare.

Ajo komentohet shumë për sukseset në karrierën si këngëtare, por përflitet edhe për jetën e saj private.

Muaj më parë, Era u përfol për një romancë me këngëtarin, tekstshkruesin dhe producentin, Julian Perretta.

Por, ky i fundit me postimet që i bëri në rrjete sociale, ka lënë të kuptohet se është në lidhje me një tjetër vajzë dhe se është shumë i lumtur në krahët e saj.

Në fotografitë që i postoi në Instagram, Perreta shfaqet në pushime krah partneres.


Të Ngjajshme

Vesa Luma befason me fytyrën pa grim

admin

Blero dhe Afrona nisin pushimet në këtë vend

admin

Kështu kujdeset Learta për Matinin e vogël

admin

Leave a Comment