January 25, 2021
Portali Shprehja

Këto foto dëshmojnë të vërtetën rreth lidhjes së Erës me këngëtarin e njohur

Fotografitë e Julian Perrettas i japin fund gjitha thashethemeve.

Era Istrefi është artistja shqiptare që ka arritur të bëjë famë edhe jashtë trojeve shqiptare.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Ajo komentohet shumë për sukseset në karrierën si këngëtare, por përflitet edhe për jetën e saj private.

Muaj më parë, Era u përfol për një romancë me këngëtarin, tekstshkruesin dhe producentin, Julian Perretta.

Por, ky i fundit me postimet që i bëri në rrjete sociale, ka lënë të kuptohet se është në lidhje me një tjetër vajzë dhe se është shumë i lumtur në krahët e saj.

Në fotografitë që i postoi në Instagram, Perreta shfaqet në pushime krah partneres.


Të Ngjajshme

Kaq shpenzon Loredana për një paraqitje

admin

Kaq shpenzon Luana në veshje për një ndejë për qefi

admin

E dini se sa vite ka mbushur sot Memli Krasniqi?

admin

Leave a Comment