February 26, 2021
Portali Shprehja

Këto janë dhuratat më të urryera për ditën e të dashuruarve

Sigurisht, ekziston një kombinim klasik me çokollata dhe lule, por kush do të thotë se kjo është ajo që dëshiron me të vërtetë personi yt special?

Sipas BestLife, në një sondazh ku u pyetën 2,000 amerikanë në marrëdhënie se cilat dhurata të Ditës së Shën Valentinit mendonin se ishin më klishe, duke identifikuar dhuratën më të keqe.

Ndërsa bizhuteri, trëndafila dhe kuti me çokollatë janë disa nga dhuratat më të njohura të Shën Valentinit, sipas gjetjeve të sondazhit, kjo nuk do të thotë që ato dhurata do t’i bëjnë përshtypje partneres suaj.

Lexoni për të zbuluar dhuratën më të keqe të Ditës së Shën Valentinit sipas 2,000 amerikanëve dhe për të shmangur më shumë dhurata,  sipas përqindjes së vendosur.

Darkë romantike 10%
Pranga rozë 34%
Trëndafila 28%
Kuti me çokollata 22%
Kartolinë qesharake 25%
Të brendshme 24%
Shampanjë 19%
Luleshtrydhe të mbuluara me çokollatë 18%
Parfum 17%
Veshje 15% /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

NASA kap fotografi mahnitëse të Venerës

admin

E bleu 30 euro, sot kjo vazo kushton me mijëra

admin

Hajni i hyn në shtëpi ndërsa po bënte twerk, vajza e godet me shkelma e grushte

admin

Leave a Comment