September 25, 2020
Portali Shprehja

Këto janë disa foto të Fifit që do ua mbushin mendjen të dobësoheni edhe ju

Fifi e cila njihet për vokalin e saj fantastik, së fundi bëri edhe një ndryshim drastik në dukje.

Ajo humbi kilogramë të shumtë, që e ndryshuan shumë atë në dukje.

Por siç duket pikërisht kjo ishte arsyeja që Fifi rrallë herë kishte realizuar fotografi.

Që nga dobësimi ajo nuk ndalon së realizuari e publikuari shumë fotografi në rrjetin social Instagram.

Këngëtares i është shtuar vetëbesimi më tepër, gjë që është normale tek thuajse secila femër apo mashkull që ka probleme me mbipeshën.


Të Ngjajshme

Emina shpjegon lidhjen midis nënës dhe punës bamirëse që bën prej vitesh

admin

Taynës gjoksi ia merr anën në veturë

admin

Kida veshjen e kombinon me nuancën e flokëve

admin

Leave a Comment