-2 C
Skopje
February 16, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit

Inteligjenca është një realitet që nuk mund të shihet, të preket apo të matet fizikisht, megjithatë ekziston.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Zeka: Së shpejti formohet qeveria teknike, jashtë mbesin AAK dhe VV

shprehja

Thaçi: Komisionari Hahn pritet të marrë rol dialogues në procesin e pezullimit të taksës

shprehja

Nepotizmi, antikorrupsioni shqyrton punësimet

shprehja