3 C
Skopje
March 12, 2019
Offside

KF Rinia 98 me fanella të reja

KF Rinia ‘98 nga Sfillarja e poshtme keto ditë ka promovuar fanellat e reja të cilat janë donacion nga kompania vendase Be-Da Logistic.

Në njoftimin që dërguan deri te redaksia jonë njoftojnë për këtë ndihmë dhe falenderojnë pronarin e kompanisë Be-Da Logistik për bashkëpunimin.

Në emër të Klubit KF Rinia´98 e falenderojmë afaristin Besnik Isakin, pronarin e firmës be-da Logistic, që ja mundësoj ekipit tonë furnizimin me fanellat e reja. Kontributi dhe ndihma e tij nuk ka munguar asnjëherë për KF Rinia´98, ku ja vlen të përmendet që në të kaluaren edhe vet ai ka qenë lojtar aktiv i klubit Rinia. Kurse tani kemi kënaqësinë dhe nderin ta kemi ende prezent pranë klubit me mbështetjen e tij. Falë kontributit të njerëzve si Besnik Isaki, sporti në trojet shqiptare do të vazhdon ti promovon vlerat e saja të shumta, si dhe talentin e pamohueshëm që kemi në mesin tonë – thuhet në njoftimin e klubit.

Mbetemi me shpresë se këtë sezon KF Rinia 98 Stillare do të arrijnë edhe rezultate më të mira në kuadër të Ligës futbollistike.

Artikuj të ngajshëm

VIDEO | Të gjithë kundër Alegrit, tifozët dhe Ronaldo në një mendje

shprehja

Rënia e lirë e klubit anglez, tani shpresojnë te mrekullia e shekullit

shprehja

Solskjaer “mallkohet” nga dëmtimet, humbet për gjashtë javë sulmuesin

shprehja