October 28, 2020
Portali Shprehja

Kiara Tito merrë vëmendje me fustan të kuq

Ajo është një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale.

Është kjo prezantuesja shqiptare, Kiara Tito.

Veç jetës private që ka qenë shpesh edhe në qendër të vëmendjes, ajo përfolet edhe për stilin dhe bukurinë.

E së fundmi na shfaqet në një fustan të kuq ku duket tejet elegante, ndërsa vihen në pah edhe linjat trupore./


Të Ngjajshme

Arta Nitaj as në përditshmëri s’po e bën pa filtera

admin

Almeda publikon foto me Tolgën nga pushimet në Miami

admin

Andrra tregon se për çfarë zihet më shumë me Sinanin

admin

Leave a Comment