Kiara Tito nga krevati: Nuk do të lë asnjëherë

Kiara Tito, gjatë qëndrimit në shtëpi duket se është lidhur mjaft shumë me shtratin e saj, kështu duke e kaluar shumicën e kohës duke qëndruar shtrirë e relaksuar, shkruan lajmi.net.

Në këtë kohë mandemie duket se shtrati i është bërë asaj ‘miku’ më i mirë andaj thotë se nuk dëshiron që ta lë.

“Nuk do ta lë shtratin tim edhe njëherë”, u shpreh ajo pranë postimit të fotos në të cilën duket natyrale dhe shumë tërheqëse.

Jeta private e Kiara Titos ka qenë në fokus të mediave. Pretendohej për një lidhje të mundshme mes saj dhe Butrint Imerit.

Ky i fundit për lajmi.net e pati mohuar një gjë të tillë duke thënë se ai dhe Kiara janë vetëm miq të mirë./Lajmi.net/

loading...

Të ngjajshme

Eni Koçi ka një surprizë, mezi pret ta ndajë me fansat

shprehja

Kreatorja Lirika Matoshi mbledh 23 mijë euro për Kosovën, për vetëm katër orë

shprehja

Bes Kallaku për Festën e Gruas uron tre femrat që ia ndryshuan jetën

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë