January 24, 2021
Portali Shprehja

Kida e deformon këmbën me photoshop

Këngëtarja e njohur Kida, ka qenë shumë aktive gjatë kësaj vere me projekte të shumta muzikore.

Ajo është mjaft e ndjekur nga fansat edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Së fundmi, këngëtarja i befasoi të gjithë me një fotografi provokuese nga pushimet, ku shfaqej në bikini, teksa mbulonte me gjethe pjesën e gjoksit.

Përkundër faktit që dukej shumë tërheqëse në fotografi, fansat me sy të mbrehtë vërejtën një detaj, i cili e zbehi bukurinë e fotografisë.

Bëhet fjalë për pjesën e këmbëve, ku duken të deformuara teksa shumica e ndjekësve kanë aluduar se nuk ka të bëjë me këndin e fotografisë, por me përdorimin e tepruar të ‘photoshop’-it.

Fansat dyshojnë se këngëtarja deformoi këmbët e saj në këtë fotografi me përdorimin e teperuar të ‘photoshop’-it

Sido që të jetë, komplimentet e shumta nga fansat dhe kolegët e saj nuk munguan në hapësirën për komente.

“Edhe sa” dhe “PP” (bashkëpunim me Mozzik), janë dy këngët e suksesshme që Kida solli për fansat e saj këtë verë.

 


Të Ngjajshme

Ermali i thotë hapur Zaiminës: Nuk do të ftoja në emision

admin

Jennifer flet për periudhën e ndishme që ka kaluar: Nuk e doja veten

admin

Kjo është dhurata më e shtrenjtë që i ka bërë bashkëshorti Zaiminës

admin

Leave a Comment