January 28, 2022
Portali Shprehja

Kida e feston ditëlindjen në mënyrë të veçantë

Këngëtarja Kida ka festuar ditëlindjen në “qytetin e mëkateve të lindjes” Dubai

Nuk ka promovuar vetëm album.

Tact Watches

Kida ka festuar me plot luks ditëlindjen e sa në Dubai derisa ka publikuar edhe albumin e saj më të ri.

E këngëtarja në këtë ditëlindje ka qenë e rrethuar me plot luks në një prej resorteve të njohura të Dubait.

Pjesë nga festa e saj Kida ka postuar edhe në Instagram por që nuk ka treguar lokacionin se ku është duke festuar.

“Faleminderit të gjithëve që pëlqyet albumin tim dhe për urimet për ditëlindje”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)


Të Ngjajshme

Nuk përfundoi, Ana dhe Arjoni së shpejti në gjykatë

Festën nuk e ndal as i ftohti për të nxjerrë gjoksin jashtë

Dikush tjetër ka hyrë në mes, ndahet çifti i aktorëve të njohur

Leave a Comment