April 16, 2021
Portali Shprehja

Kida me fat, e pret befasia te dera e shtëpisë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, vazhdon të jetë e dashur për audiencës e gjerë.

Ajo në rrjete sociale është tejet aktive, duke ndarë postime të shumta nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim në Instagram, Kida është befasuar nga fansat e saj, duke lënë disa dhurata në derën e shtëpisë së saj.

Kida pranoi një trëndafil, kurse në letër ishin të shkruar përplot fjalë të ëmbla kushtuar saj.

“Jam personi më me fat në botë të kem fansat më të mirë. Ju dua shumë”, u shpreh ajo.

Përndryshe artistja ka marrë vëmendje kohëve të fundit me disa ndryshime në dukje, ndërsa po duket gjithnjë e më tërheqëse.

“Drunk” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që ka rezultuar të jetë një hit i vërtetë.

 


Të Ngjajshme

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Sa shumë është shëndoshur Kumrije Mustafa

admin

Leave a Comment