June 20, 2021
Portali Shprehja

Kida pozon këndshëm veshur pink

Kida solli imazhin joshës në Instagram. Këngëtarja shqiptare e njohur, Kida, tash e disa javë kishte vizituar Dubain Ajo po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe video të ndryshme në Instagram. Kida së fundmi ka publikuar një fotografi në Instastory se ajo ka treguar se e kishte shijuar qëndrimin e saj atje […]

.

Të Ngjajshme

Ec e mos e kqyr Majlindën më shumë se detin

admin

Sara festoi ditëlindjen në mënyrë të veçantë

admin

Ariana ditën e diel e kalon në mënyrën më të mirë

admin

Leave a Comment