June 20, 2021
Portali Shprehja

Kim edhe kur nuk zhvishet duket bukur

Kim Kardashian zakonisht pëlqen të shfaqet me një pamje të modës super ekstravagante, por e di që ndonjëherë, e thjeshta funksionon më së miri. Ajo ndau një fotografi të bukur mbrëmë në Instagram duke vërtetuar se klasikët nuk dalin kurrë nga moda. Është një kombinim me xhinse dhe një bluzë të thjeshtë të këndshme, apo […]

.

Të Ngjajshme

Kur Safete Mustafa merr poza si modele

admin

Adelina Thaçi emocionin me urimin për Ditën e Baballarëve

admin

Deputetja e VV-së ka urimin e veçantë për babain në Ditën e Baballarëve

admin

Leave a Comment