July 2, 2022
Portali Shprehja

Kim Kardashian i kërkon falje familjes për mënyrën se si janë trajtuar nga Kanye West

Kim Kardashian ka bërë një kërkim falje ndaj familjes së saj.

Në episodin e 26 majit të Hulu’s “The Kardashians”, Kim i kërkoi falje familjes së saj se si lidhja e saj me ish-bashkëshortin, Kanye Ëest, ka ndikuar tek ata.

Tact Watches

Kjo mesa duket erdhi pasi u zbulua se Kanye po dilte me një këngë të re rap, e cila, sipas Kim, do të thoshte “ai po flet çmendurisht për mua dhe ndoshta po thotë çfarëdo”.

Në mbështetje të motrës së saj, Khloe Kardashian tha: “Shumica e burrave nuk e shpërdorojnë nënën e fëmijëve të tyre ashtu publikisht”.
Kim vazhdoi të pranojë dramën, duke vënë në dukje në një rrëfim: “Unë e njoh ndikimin që lidhja ime ka pasur në familjen time dhe se kurrë nuk kam pasur mundësinë të them vetëm: “Më vjen keq””.

Por, duket se kjo është e gjitha në të kaluarën, pasi Kim i premtoi familjes së saj: “Nuk do të lejoj që kjo t’ju ndodhë më”.

Ndërsa familja nuk tha shumë si përgjigje, Kris më vonë shtoi: “Kur njerëzit thonë gjëra poshtëruese për cilindo prej nesh, kjo na lëndon të gjithëve”.

Konkretisht, shqetësimi kryesor i Kris ishte për fëmijët e Kim dhe Kanye: North, 8 vjeçare, Saint, 6 vjeçar, Chicago, 4 vjeçar dhe Psalm, 3 vjeç, sepse ata mund të shohin gjithçka që është shkruar një ditë.

Ajo paralajmëroi, “Kjo është diçka për të cilën të gjithë duhet të jenë vërtet të vetëdijshëm”.

Fatmirësisht, Kim kishte mbështetjen e plotë të familjes së saj. Khloe madje i premtoi asaj: “Karma do të jetë gjithmonë në anën tuaj dhe nuk do të pendoheni kurrë që jeni një person i mirë. Ju kurrë nuk jeni përkulur para njerëzve të tjerë”.

Kim, e cila paraqiti kërkesën për divorc nga Kanye në shkurt 2021 dhe u deklarua ligjërisht beqare në fillim të këtij viti, ndau: “Ndihem një herë në jetën time, ndihem e fortë”.


Të Ngjajshme

Cili është tipari juaj më toksik bazuar në shenjën tuaj të horoskopit?

Dhimbje gjuri? Aktiviteti i thjeshtë që e lehtëson

Çmimi i bukës në rritje

Leave a Comment